جمعه 16 خرداد ماه 1399
   

         

ارتباط با مدیر شهرستان

مهندس حیدرعلی گل محمدی

  خدمات الکترونیک  
 
آمار بارندگی و توصیه های کشاورزی
اخبار روز
98/07/08

بازدید از یک واحد پرورش قارچ دکمه ای


بنا به گزارش روابط عمومي مديريت جهاد كشاورزي ، مدير و معاونت فني و رئيس اداره ترويج و مسئول واحد باغباني به اتفاق تعدادي از كارشناسان از يك واحد پرورش قارچ دكمه اي در مورخ 6 / 7 / 98 واقع در روستاي كلوچان  بازديد نمودند. اين واحد داراي دو سالن پرورش قارچ كه درهر دوره پرورش حدود20 تن كمپوست استفاده مي نمايد و توليد آن در هر دوره حدود 5 تا  6 تن قارچ دكمه اي است كه از كيفيت مناسبي برخوردار مي باشد. توليد ساليانه قارچ  اين واحد حدود 25 تا 30 تن مي باشد كه عمدتا در سطح شهرستان بسته بندي و توزيع مي شود. شايان ذكر است در حال حاضر تعداد 4 واحد پرورش قارچ دكمه اي با توليد ساليانه حدود 100 تا 120 تن قارچ در سطح شهرستان فعال مي باشند كه ساليانه بين 4 تا 6 دوره توليد قارچ دارند و با توجه به كيفيت كمپوست و مديريت سالنهاي پرورش قارچ و تجهيزات مورد استفاده به ازاء هر تن كمپوست مصرفي بين230 تا320  كيلو برداشت قارچ انجام مي گيرد و اشتغالزايي دائم اين واحدها 6 نفر و اشتغال فصلي آنها حدود 20 نفر مي باشد. /

نظر شما درباره اين خبر:
  ارسال   صرفنظر  
بازگشت
  اطلاعيه ها
قانون جلوگیری از خردشدن اراضی کشاورزی - شنبه 03 خرداد ماه 1399
با توجه به ماده 2، تفکیک و افراز اراضی مذکور به قطعات کمتر از نصاب تعیین شده ممنوع است. ارائه هر گونه خدمات ثبتی از قبیل صدور سند مالکیت تفکیکی یا افرازی مجاز نخواهدبود . برای اینگونه اراضی در صورت تقاضا سند مشاعی صادر و نقل و انتقال اسناد به طور مشاعی بلامانع است .  

آگهی - شنبه 27 اردیبهشت ماه 1399
آگهی فراخوان شهرک های کشاورزی   بيشتر...

بهره برداران گرامی - دوشنبه 26 اسفند ماه 1398
با عنایت به شیوع بیماری کرونا و عدم برگزاری کلاسها و کارگاههای آموزشی و ترویجی بصورت حضوری تا اطلاع ثانوی علاقمندان میتوانند با مراجعه به سایت تالار ترویج دانش و فنون کشاورزی به آدرس http://www.agrilib.ir جهت بهره گیری از آخرین نشریه های آموزشی و ترویجی ،فیلم های آموزشی و ترویجی در زمینه های مختلف (امور دامی ،زراعی ،آب و خاک ،صنایع ،حفظ نباتات و...)اقدام نمایند./  

قابل توجه دامداران محترم شهرستان
با عنایت به لزوم بیمه و هویت گذاری(پلاک ۱۵ رقمی) دامهای سبک وسنگین جهت نگهداری، حمل و نقل و کشتار دامهای خود خواهشمند است در اسرع وقت به شرکت تعاونی دامداران شهرستان گلپايگان واقع در خیابان مسجد جامع نبش کوچه ۵ و یا با شماره تلفن های ۰۹۱۳۳۷۱۰۴۴۸ (یاوری )و۰۹۱۳۳۷۱۶۷۶۲ (نخعی ) جهت هماهنگی تماس حاصل نمایند .  

تسهیلات مکانیزاسیون
تولیدکننده های محترم بخش دام، طیور و آبزیان در صورت نیاز به تسهیلات خرید تجهیزات و مکانیزاسیون در اسرع وقت به مدیرت جهاد کشاورزی مراجعه فرمائید./.  

ورود |عضويت
  جستجو در اخبار
جستجو 

  نظرسنجي
نظر شما درباره مدیریت پرتال شهرستان گلپایگان چیست؟

 

تعداد جوابها : 412

عالی : 91%
خوب : 7%
متوسط : 0%
ضعیف : 1%

  ارسال  
  كاربران بر خط
كاربران فعال بازديد كنندگان فعال :
Visitors بازديد ها: 37
Members اعضاء: 0
مجموع كاربران مجموع: 37

بازديد ها بازديد ها :  
Visitors بازديد هاي كل: 921587
Visitors بازديد هاي امروز: 31
Visitors بازديد هاي ديروز: 390

فعال در اين زمان كاربران فعال:
Copyright (c) 1399/03/16 مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان گلپایگان
پرتال سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا